Aktuálně :: 2.11.

Fotky z vyhlášení v Leštině

Celkové konečné žebříčky

Kontakty

Rostislav Nétek
= web, žebříčky =
tel: 721 319 100
icq: 201744921
rosta-netek.own.cz

Vladislav Kulík
= organizace =
tel: 602 723 496

Statistika

TOPlist

Nejbližší závod:

      letošní sezóna ukončenaZávěrečná projíždka a vyhlášení ve fotografiích

Poslední říjnovou sobotu jsme se letos sešli všichni asi naposledy, a to při projížďce a následném vyhlášení vítězů Šumperského poháru horských kol. I když počasí nebylo zrovna ideální, projíždku si nenechal ujít docela slušný počet cyklistů a cyklistek. Laďa Kulík si pro vás přichystal pěknou várku fotek převážně z vyhlašení v hospodě U Keprta, kterou měl pod taktovkou "hlavní velitel" Jura Chlebníčků za pomoci sličných týmových asistentek. Prohlížet a nasávat výbornou atmosféru můžete zde.

Výsledky z Koutů & konečné celkové výsledky !!!

V sekci "výsledky" jsou k dispozici jak výsledky z Bludova, tak konečně dorazily výsledky z kritéria Okolo Sokolky v Koutech nad Desnou! Najdete zde také aktualizované celkové konečné žebříčky pro rok 2007 se započítaným dvojnásobným bodováním z finále v Bludově i závodem v Koutech!

UKONČENÍ SEZÓNY - TRADIČNÍ VYJÍŽĎKA

Tradiční závěrečná vyjížďka spojená s následným vyhlášením celkových výsledků Šumperského poháru horských kol 2007 se uskuteční v sobotu 27.10.2007. Odjezd od pekárny v Leštině je v 10.30, cca v 12.30 pak proběhne vyhlášení výsledků v restauraci "U Keprta". Informace můžete číst zde !!!

Fotky z Hrabenova

Pěknou várku fotek si můžete prohlédnout ve fotogalerii od Ladi Kulíka zde. Výsledky již nyní v sekci "výsledky".

Výsledky ze Zborova

V sekci "výsledky" již naleznete vedle výsledků Zborovské časovky, také průběžné žebříčky! V propozicích pak také info k předposlednímu závodu v Hrabenově a poslednímu finálovému závodu v Bludově!

Pro všechny, kteří se stále dotazují na počet závodů bodovaných v celkovém pořadí: počet započítávaných závodů zůstáva stejný i přes neuskutečnění Jesenického maratonu a nebude se snižovat, tj. do celkového hodnocení se započítává 10 nejlepších umístění, a zároveň se do celkového hodnocení zařadí jen ti závodníci, kteří absolvují alespoň 3 závody!

Finále v Bludově

Závěrečné finále Šumperského poháru horských kol - VC MTB Bludova (které bude mimochodem dvojnásobně bodováno) se uskuteční v pátek 28.9.2007, jedná se o volný den, resp. svátek sv.Václava!

In-line závody v Leštině

Pokud máte ve skříni in-line brusle (a helmu na kolo) a čas v neděli 9.9., tak dorazte do Leštiny na hřiště si zazávodit v závodu na kolečkových bruslích, který pořádá místní tým Proxima. Veškeré info najdete zde.

Pro netrpělivce, kteří propočítávají body v celkovém hodnocení na závěr sezóny, jsou díky Barborce Tkadlecové k dispozici v sekci "výsledky" obodované výsledky z Leštiny rozdělené podle kategorií špk poháru, a v sekci "fotogalerie" dvě nové série fotek.

Výsledky a fotky z Leštiny

Už je za námi i druhý maraton, tradiční vrchol sezóny - Leštinský maraton. Výsledky najdete i zde v sekci "výsledky", velmi obsáhlou fotogalerii od Jardy Kociána zde, některé známé tváře pak v naší fotogalerii. A protože se většina týmu CK Morava jede zrekreovat a najezdit nějaký ten kilometr do Švýcarska, nečekejte během tohoto týdne žádné aktualizace.

Prohlídka trati Moravského bikemaratonu!

V neděli 19.8. pořádáme pro všechny zájemce projížďku-prohlídku trati Moravského bikemaratonu. Jedná se o nezávodní vyjížďku, v pohodovém lážo-plážo tempu, určené pro kohokoliv a odkudkoliv. Pokud se chcete důkladně seznámit s tratí, pokochat se nádhernou krajinou (na což někteří nebudou mít o týden později čas:-) nebo se jen příjemně projet na kole, určitě dorazte. Odjezd bude v neděli v 10.00 od pekárny v Leštině, srdečně jsou všichni zváni! Cykloklub Morava

Výsledky z Bohdíkova

Úspěšně máme za sebou první ze dvou "velkých maratonů", tj. Bikemaraton Svatá Trojice. Výsledky již visí v sekci výsledky, fotografie můžete prohlížet na stránkách C.A.C.

Stránky C.A.C. opět v provozu

Pro ty, co to ještě nepostřehli, tak stránky C.A.C. jsou již kompletně v provozu! Takže veškeré informace a aktuality k Bohdíkovskému maratonu hledejte tam. O "konkurenčním" maratonu v Leštině se můžete něco dočíst na MTBS.cz nebo MTB24.cz

Jesenický velo marathon zrušen !!!

"Vzhledem k momentálnímu stavu a povaze cest v okolí Červenohorského sedla a Kout nad Desnou a uzavření Červenohorského sedla se Jesenický velo marathon 2007 ruší !!!" Dalším závodem špk poháru je tak až Bikemaraton Svatá Trojice v Bohdíkově.

Bikemaraton Svatá Trojice

Luděk Šmoldas a jeho tým C.A.C. už ladí jen poslední detaily v přípravě letošního maratonu v Bohdíkově. Veškeré info, propozice a přihlášky najdete na stránkách C.A.C.

Fotogalerie z Klapušáka

Tomáš Zlámal poslal fotky z blátivého Klapušáka, v návštěvní knize najdete další odkaz na fotky, tak můžete prohlížet. K dispozici jsou i průběžné žebříčky po Klapušákovi, samozřejmě bez XC okolo Sokolky, neboť výsledky z Koutů stále nedorazily.

Moravský bikemaraton

Na www.cyklomorava.cz již můžete studovat kompletní propozice na tradiční srpnový Moravský bikemaraton v Leštině, a přihlašovat se pomocí on-line prezentace. Letos se opět můžete těšit na tradičních 30, 50 nebo 80km v pohodové atmosféře největšího maratonu v širokém okolí. Možná přijede i Jožka Zimovčák a jedna nejmenovaná rychlobruslařka:-)

Foto Minimaraton Sněžník

Ondra Stöhr se omlouvá za zpoždění, dnes již dodal na stránky SK CONTI-RSC fotogalerii ze závodu ve Starém Městě, tak mrkněte - odkaz v sekci fotogalerie.

Novinky

Tak jsem se opálen vrátil zpět do vlasti abych mohl opět aktualizovat tyto stránky:-) Již máte všechny výsledky, které mám k dispozici (chybí jen XC Kouty okolo Sokolky), nové propozice k Temenickému Klapušákovi, ve sponzorech nové logo pořadatele Klapušáka - Piranha Bike, nové fotogalerie a taky jsem udělal pár drobných změn na stránkách. V nejbližších dnech očekávejte propozice na VC MTB Leštiny a průběžné žebříčky!

Výsledky Minimaratonu Mrtvý Muž

Dorazily výsledky Mrtvého Muže najdete je v sekci výsledky. V sekci Fotogalerie také nové odkazy. Máme pro Vás také další radostnou zprávu od pořadatelů sobotního závodu. Zraněná dívka dnes byla propuštěna z nemocnice do domácího léčení. Za všechny přeji brzké uzdravení a spoustu šťastnějších kilometrů.

Info!

Jelikož v následujících 14 dnech budu opět mimo republiku, neočekávejte v této době časté aktualizace. Veškeré potřebné info a propozice k závodům zde samozřejmě budou, ale výsledky a fotogalerie budou kompletní, až se vrátím zpět, protože nepředpokládám, že se u moře dostanu k přístupu na net. Proto nebuďte netrpěliví, všechny důležité změny a aktuální info vám kdyžtak podá Laďa Kulík, takže stránky pořád sledujte:-)

Fotogalerie a výsledky z Králce

Díky milé fotografce Barborce Tkadlecové máme jednu fotogalerii ze závodu v Králci zde, druhou pak na CAC-MTB.COM. Výsledky již naleznete v sekci výsledky.

Propozice na minimaraton ve Starém městě + fotogalerie z časovky

Od Stöhru ze "Staráku" přišlo info k minimaratonu Sněžník - propozice. Honza Janků mi poslal fotky z časovky na Dlouhé stráně, koukněte do fotogalerie. Výsledky zatím nedošly.


Výsledky z Postřelmůvku

Dorazily výsledky prvního závodu, XC FOX TRAXX v Postřelmůvku. Naleznete je v sekci výsledky. Zatím ve formátech doc a pdf, až budu mít víc času, trošku si s tím pohraju:-) Pokud by se někdo chtěl podělit o fotky, pošlete a dám je do fotogalerie. Rosťa


Třetí závod - Králecký úvoz

Máme za sebou úspěšně první závod v Postřelmůvku, druhý nás čeká již tuto středu (viz níže). Výsledky ze středy mi zatím nedorazily, ale jakmile přijdou budou samozřejmě tu. V propozicích najdete jak info k časovce, tak nově i k třetímu závodu v Králci a také k Mrtvému muži.


Druhý závod - Časovka na Dlouhé stráně

Konečně máme informace o středečním časovce: Časovka bude! Start v 17.00 na obvyklém místě - Loučná nad Desnou, u Hájenky (začátek stoupání silnice na Dlouhé Stráně - ve směru ze Šumperka po hlavní cestě na ČHS u obchodního střediska v Loučné odbočit doprava) :: propozice  KULDA


Šumperský pohár 2007 startuje

Již tuto středu nás čeká úvodní díl Šumperského poháru horských kol pro sezónu 2007, a to závod v Postřelmůvku. Doufejme že se letošní rok vydaří, užijeme si plno pěkných závodů a obejde se bez vážných zranění. Pořadatelé a organizátoři proto jistě udělají vše, co je v jejich silách, ale zkusme jim to také trochu ulehčit my-závodníci. Takže ve středu v 17.00 na startu, a můžete po zimní přestávce opět poměřít síly se svými kamarády a konkurenty:-)

PS: výsledky neočekávejte dřív než o víkendu, jsem celý týden mimo ČR - Rosťa


Dlouhé stráně uzavřeny!

I když tato informace nesouvisí přímo s špk pohárem, vzhledem k tomu, že nejeden cyklista ze širokého okolí Šumperka si čas od času vyjede na jeden z mála opravdu dlouhých kopců na Moravě - Dlouhé Stráně, stojí tato informace za zmínku. Dlouhé Stráně v tomto roce projdou velkou opravou a proto je jak samotná elektrárna, tak přístupová cesta z Kout i Loučné uzavřena pro turisty i cyklisty! Dle místních zdrojů už minulý týden policejní příslušnici vybrali několik pokut za neoprávněný vjezd!


Nová spolupráce, nový sponzor...detaily spolupráce jsou kompletní!!!

MUDr. Zbyněk Pozdíšek = www.sportovnitesty.cz a jeho sportovní laboratoř v Mohelnici provádějící zátěžové a funkční testy (nejen) pro sportovce. Přesné znění rozpisu slev pro účastníky šumpeského poháru horských kol v roce 2007 si můžete zobrazit a stáhnout ve formátu pdf zde (pokud by se našel někdo, kdo nemá program na čtení souborů v pdf, např. acrobat reader, prosím napiště mi). Přímý odkaz i s odkazem na tento soubor s nabídkou slev naleznete také v sekci Sponzoři & pořadatelé.


Vítejte na stránkách Šumperského poháru horských kol...

Vzhledem k zaneprázdněnosti Ladi Kulíka, přebírám starost o tento web a potažmo i správu celého poháru pro letošní rok já. Laďa má však stále na starosti organizační záležitosti poháru. V současné době je pevně dán kompletní rozpis závodů, a i tyto stránky by měli být víceméně kompletně připraveny na start sezóny. Pravidla jsou taktéž dány předem a jasně, takže rozdělení do kategorií je již uzavřená kapitola! Všem je k dispozici dispozici diskuze, kterou můžete hojně využívat. Osobně budu rád za jakékoliv vaše názory, postřehy, opravy, návrhy ať veřejně v diskuzi nebo soukromě na mailu jak k chodu stránek, tak celého poháru. Rosťa