Aktuálně :: 15.1.

Rozpis na rok 2009

Kontakty

Rostislav Nétek
= web, žebříčky =
tel: 721 319 100
icq: 413872790
rosta-netek.own.cz

Vladislav Kulík
= organizace =
tel: 602 723 496

Statistika

TOPlist

Nejbližší závod:

      Lesnické Hópan - Leština :: 13.5. :: propozice zde
Rozpis na rok 2009

Pro nedočkavce co již trénují a plánují závody na rok 2009 neoficiální rozpis závodů zde

Vyhlášení celkových výsledků

Tradiční vyhlášení celkových výsledků šumperského poháru MTB pro rok 2008 se uskuteční tradičně 28.10. v Leštině U Keprtů v cca 12.30, předcházet tomu bude neméně tradiční vyjížďka od pekárny v 10.30. Veškeré info zde (*.pdf) nebo zde (*.jpg)

Konečné výsledky

Konečné celkové výsledky poháru pro rok 2008 najdete v sekci "výsledky & propozice". Tradiční slavnostní vyhlášení spojené s nezávodní vyjížďkou se uskuteční (s nejvetší pravděpodobností) 28.10. v Leštině U Keprtů. Samozřejmě info najdete včas zde!

Hrabenov, Bludov

Dnes došly výsledky z Hrabenova i Bludova, takže konečné celkové výsledky poháru pro rok 2008 budou během úterka. Všechny najdete v sekci "výsledky & propozice". Fotky od Hannyho z Bludova jsou tady.

Výsledky

K dispozici jsou výsledky jak z Lesnického hópana, tak průběžné žebříčky ze všech odjetých závodů kromě Hrabenova!

Novinky po prázdninách:-)

Omlouvám se za malou neaktuálnost, ale již jsem opět zpet:-) V propozicích přibyly propozice na závěrečný závod VC MTB Bludova a ve fotogalerii fotky od Marti Unzeitiga z Lesnice. Výsledky z Lesnice budou určitě co nevidět a průběžné výsledky dodám během pondělí!

Pokud nečtete diskuzi tak si mezitím můžete počíst zajimávé čtení od Policie ČR na webu C.A.C.

Už tu jsou propozice na Lesnické Hópan


Moravský bikemaraton + Hrabenov

Výsledky a fotky z Leštinského maratonu jsou k dispozici na cyklomorava.cz. V propozicích jsou informace k závodu v Hrabenově.

Výsledky závodu JŠ z Rapotína

Informace pro ty, kteří se zůčastnili MTB závodu Jesenického šneka "O cenu Rapotína": výsledky a fotky jsou k dispozici na jesenickysnek.com

Bikemaraton Bohdíkov

Jeden ze dvou "velkých" maratonů již máme za sebou. V Bohdíkově se sešla slušná konkurence, výsledky můžete zkoumat v části výsledky & propozice. Poznámka k výsledkům: U mladších žáků došlo vinou pořadatele ke zmatku na trati, tak byly vyhodnoceny dvě první místa - tudíž až se dostanu ke zpracování průběžných výsledků i tam budou obodovány 2 borci 20 body za vítězství.
Fotky budou jistě co nevidět na webu C.A.C.

Aktualizovány průběžné výsledky

Díky hlavní výsledkopočtářce jsou k dispozici jsou průběžné celkové výsledky po všech odjetých závodech:-)

Temenice + Hrabenov

V části výsledky & propozice jsou výsledky z Temenického Klapušáka a časovky na Senovou, ve fotkách pak odkaz na fotky z Temenice.

2x výsledky + on-line přihláška na závod JŠ

Dorazily výsledky z časovky na Dlouhé Stráně!

Na stránkách Maniac pedals jsou také k dispozici výsledky z 1. ročníku Karpatského pedálu ve Vápenkách

Pokud by někoho zaujala níže uvedená pozvánka na MTB závod Jesenického šneka v Rapotíně, on-line přihláška je zde.

Aktualizované průběžné výsledky

Doplnil jsem průběžné celkové výsledky poháru ze všech odjetých závodů (kromě Dlouhých Strání z kterých výsledky tradičně nedorazily:-), viz. sekce výsledky.

4x nové propozice

Ve části výsledky & propozice jsou propozice na Temenického Klapušáka, časovku na Senovou, Bikemaraton Svatá Trojice a Moravský bikemaraton. U posledních dvou jemnovaných funguje již i on-line přihlašování!

Výsledky ze Zborova, pozvánka do Rapotína

Ve části výsledky & propozice jsou výsledky časovky ze Zborova

Od Buldoků z Rapotína přišla pozvánka na jejich XC závod, který se jede jako součást Jesenického šneka 17.8., atraktivní je trať závodu, mimojiné i přes schody v lázeňském parku v Losinách. Propozice jsou tady a přihláška zde.

Výsledky z Leštiny

Ve části výsledky & propozice jsou výsledky z Leštiny

Fotky ze Starého Města a časovky na DS

Ve fotogalerii najdete odkazy na fotky ze Starého Města a časovky na DS

Propozice na Leštinu

V části výsledky & propozice jsou propozice na nedělní závod v Leštině!

Časovka na Dlouhé Stráně, výsledky z Kout

V části výsledky & propozice je info k časovce na DS a výsledky z Kout. Můžete také prohlédnout propozcie na Karpatský Bikemaraton a eventuelně se přihlásit.

Fotky z Kout

Fotky z Kout od Ladi Kulíka jsou tady

Časovka na Dlouhé Stráně 18.6. + průběžné hodnocení

Příští středu, tj. 18.6. se pojede zrušená časovka na Dlouhé Stráně z Loučné n. Desnou! K dispozici jsou již také průběžné výsledky, poděkovat za zpracování můžete B. Tkadlecové, pokud se najdou překlepy (jako loni) tak piště mě

Výsledky ze Staráku

Ve výsledcích jsou už výsledky z mistrovského závodu ve Starém Městě. Obodování a průběžné výsledky udělam až budu mít po státnicích, tzn. snad v příštím týdnu. Ještě je tu odkaz na fotky od Kuldy

Časovka Maletín

Z Mohelnice přišla pozvánka na časovku Mohelnice - Maletín, která se jede 15.června.

Propozice Okolo Háječku

V propozicich můžete prohlížet propozice na závod Okolo Háječku ve Zborově.

Propozice Okolo Sokolky

Kritérium Okolo Sokolky v Koutech se pojede nakonec v původním termínu příští středu 11.6. !!! Více v propozicich.

Králec + Staré Město

Výsledky z Králeckého úvozu najdete zde, fotky opět na stránkách C.A.C.. Propozice na mistrovský závod špk poháru, tj. Minimaraton Sněžník ve Staráku jsou zde.

Mrtvý muž

Výsledky z Mrtvého muže najdete zde, první várku fotek pak na stránkách C.A.C.

Propozice na Králec

Propozice na Králecký úvoz najdete zde

100 let Sokola Hrabenov

Sokol Hrabenov slaví již 100 let od svého založení. Pozvánku na oslavy můžete číst zde (pdf) nebo zde (odt).

Časovka na Dlouhé Stráně 21.5. zrušena

Z důvodu špatného byla zrušena časovka na Dlouhé Stráně, náhradní termín bude cca za tři týdny. Omlouváme se tímto všem za vzniklé nepříjemnosti, ale organizátor závodu p. Podzimek, se takto rozhodl asi až na poslední chvíli. Osobně jsem se tuto zprávu dozvěděl v 14:51, o minutu později již tu viselo upozornění. Případnou kritiku, proto nesměrujte na mou hlavu, díky za pochopení :-)

MTB na Kubitárně

Pokud nebudete mít v neděli 25.5. co dělat můžete vyrazit na MTB závod seriálu Jesenický šnek. Kdyby měl někdo zájem tak propozice, plán trati, příjezd ke startu, fotky z loňska. Zve CK Stará Ves team

Propozice na časovku na Dlouhé Stráně

V sekci výsledky & propozice můžete studovat propozice k časovce na Dlouhé Stráně.

Propozice na Mrtvého muže

Na stránkách Cirlibaby můžete najít propozice k minimaratonu Mtvý muž.

Závod v Postřelmůvku zrušen !!!

Bohužel ze zdravotních důvodů pořadatele se neuskuteční první závod v Postřelmůvku dne 14.5. !!! Šumperský pohár tak začne až v pořadí druhým závodem ve středu 21.5. časovkou na Dlouhé Stráně!

www.silny-team.cz

V sekci Sponozoři & pořadatelé přibyl také odkaz na nový web uničovského Silný teamu.

www.maniacpedals.cz

Pomalu ale jistě se rozjíždějí stránky pořadatele nového Karpatského maratonu, klubu Maniac pedals. Zjišťovat informace o maratonu můžete zde.

Dvě novinky

Sjednotil jsem dříve oddělené sekce výsledky a propozice do jedné, letos tedy propozice najdete zároveň s výsledky v části "Výsledky & propozice". A přibyla nám záložka mapa, kde najdete API mapu se zakreslenými místy startů všech jednotlivých závodů, takže se nikdo už nebude moc vymlouvat, že nenašel start:-)

Sezóna 2008 se blíží...

A je to tady! Rok 2008 má za sebou již skoro celý první měsíc a tak ani pořadatelé Šumperského poháru horských kol nezaháleli. V současné době je odsouhlasený kompletní rozpis závodů, s některými závody se letos již nesetkáme (Jesenický marathon), s některými se setkáme premiérově poprvé (Karpatský Pedál, Leznické Hópan) a u některých se můžeme zase těšit na změny (Temenický Klapušák). Ke změnám došlo taktéž v pravidlech, tou nejmarkantnější je zavedení mistrovského závodu, který bude jako jediný ohodnocen dvojnásobkem bodů a taktéž fakt, že u maratonů, kde se souběžně jede více tratí (Bohdíkov, Leština, Karpatský pedál) se do bodování špk poháru počítá pouze nejdelší trasa v dané kategorii! Pravidla a kategorie jsou odsouhlaseny všemi pořadateli na společné schůzi, jasně a kompletně uveřejněny na těchto stránkách a tudíž jsou bezpředmětné jakékoliv návrhy či připomínky k této otázce. Návštěvní kniha pro vaše názory je všem samozřejmě dále k dispozici. A v nejbližších dnech se můžete těšit i na API mapu se zakreslenými místy startů jednotlivých závodů:-) Rosťa