Výsledkáři

Jirka Kessler
Aleš Keprt

Soutěžní výbor

Jirka Kessler
(tel: 737 927 738)
Ladislav Kohout
Vladislav Kulík
(tel: 602 723 496)

Webmaster

Rosťa Nétek

Statistika

TOPlistMediální partner:
Hynčice

Odkaz na XC v Hynčicích hyncickycyklomaraton.cz

Hóópan

Výsledky z Lesnice v systému, fotky od Luďka Šmoldase, Jirky Kesslera a Luboše Horkého a článek na REJi.

Losiny

Propozice na závod v Losinách studujte tady

O cenu Rapotína

Můžete prohlížet propozice a pozvánku na závod o Cenu Rapotína. Kdo si chce připomenout atmosféru z loňského ročníku, koukejte na povedené video

PS: zatím jen neoficiálně, ti co mají rádi singltracky a rádi si zazávodí v nejvyšších (a nejkrásnějších) partiích Jeseníků, těšte se na léto :-)

Online přihlašování

Je možné se předběžně registrovat na první dva závody, uzávěrka pro Hóopan je v uterý 10.5. v 22.00 a pro Mrtvolu v pátek 13.5. v 15.00. Jinak přihlášení na závodech

Mrtvý muž

Propozice naMrtvého muže zde

Hóópan

Propozice na první závod Šumperského poháru horských kol pořádáný CK Morava zde

Novinky pro rok 2011

Pro letošní rok přecházíme v širší míře na výsledkový systém Aleše Keprta. Najdete na něm rozpis jednotlivých závodů, propozice před závodem a následně i výsledky ze závodů, včetně průběžného bodování celkových žebříčků jak tomu bylo v loňském roce, ale i statistiky jednotlivých závodníků nebo týmů.

Zcela novou věcí je pak online přihlašování do jednotlivých závodů. Momentálně můžete využít testovací provoz systému pro přihlašování do závodů. V sezóně 2011 jsou přidané dva fiktivní závody, abyste si všichni mohli v klidu předem zkusit přihlašování i odhlašování ze závodů. Přihlašování do závodů na webu nebudeme používat pro všechny závody. Je to čistě věcí pořadatelů závodů, jestli tuto možnost využijí nebo ne.

Ještě jednou apeluji na pročtení nových pravidel týkajících se všech závodů ŠPK poháru, především části role a kompetence závodníků!

Rozpis závodů + pravidla 2011

Ke stažení jsou pravidla (*.doc), pravidla (*.pdf) a rozpis závodů (*.xls) platné pro rok 2011. V pravidlech došlo k několika změnám, pro dobro nás všech a zvýšení úrovně závodů. Proto prosím notorické stěžovače, ať si je pročtou:-).