Výsledkáři

Jirka Kessler
Aleš Keprt

Soutěžní výbor

Jirka Kessler
(tel: 737 927 738)
Ladislav Kohout
Vladislav Kulík
(tel: 602 723 496)

Webmaster

Rosťa Nétek

Statistika

TOPlistMediální partneři:
        Sezóna 2012

Aktualizovaná stránka pro rok 2012 zde - pokud se vám stále z mtb.moravanet.cz přesměrovává stránka sem na rok 2011, vymažte si cache prohlížeče

Hotovo...

Ve výsledkovém a registračním systému si můžete prohlížet finální výsledky letošního ročníku. Na Hynčickém facebooku jsou pak fotky ze závěrečné vyjížďky!

Závěrečné vyhlášení

Informace k závěrečnému vyhlášení v Šumperku 28.10.

Bludov + archiv výsledků

Propozice na závod v Bludově a nově se pak vpravé části stránky objevil archív výsledků z let 2001, 2002 a 2003!!! Za prostudování stojí některá zajímavá jména jako např. jistý Jaroslav Kulhavý :-)

Šumperk

Propozice na VC MTB Šumperk

Rapotín

Výsledky a článek z Rapotína

Hynčice

Výsledky a fotogalerie ze závodu v Hynčicích

Mohelnice + Leština

Propozice na závod v Mohelnici a všechno důležité k Maratonu v Leštině na www.cyklomorava.cz

Rapotín

Propozice a pozvánka na závod v Rapotíně

Aktuálně

Propozice na Memoriál Mirka Homoly v Hrabenově a online registrace.

Dále online registrace na maraton v Hynčicích

A nakonec pozvánka na závod Heřmanický Větrník - MTB XC

Výsledky ze Štědrákovy Lhoty

Výsledky ze Štědrákovy Lhoty

Čarodejnické procesy + Hynčice

Propozice na Čarodějnické procesy mtb maraton 2011, mapa 1, mapa 2. Propozice Hynčický maraton DOC nebo propozice Hynčický maraton PDF

Moravský bikemaraton - online přihlašování

Online přihlašování na maraton v Leštině zde. Předem předesíláme, že z důvodu termínové kolize, se letos jedná o jiný systém přihlašování než tomu bylo v minulých letech a nejdříve je potřeba se zaregistrovat.

Rapotín

Online přihlašování na Rapotín

Fotky Hynčice

Fotky z Hynčic na facebooku

Štědráková Lhota

Propozice na XC ve Štědrákové Lhotě DOC a PDF, výsledky z Bozeňova zde

Senová

Propozice na Senovou zde

Hynčice

Plakát na XC Hynčice zde a online přihlašování zde

VC MTB Leština ZRUŠENA !

Z technických důvodů (oprava fotbalového hřiště a okolí) je zrušen závod v Leštině, který se měl uskutečnit v sobotu 19.6.

Bozeňov + Mrtvola

Odkaz na maraton v Bozeňove www.bozenov.cz/cyklomaraton, výsledky Mrtvoly v systému, fotky z Mrtvoly Jirky Kesslera a ještě jedny fotky z Hóópana od Uncy

Hynčice

Odkaz na maraton v Hynčicích hyncickycyklomaraton.cz

Hóópan

Výsledky z Lesnice v systému, fotky od Luďka Šmoldase a Jirky Kesslera a článek na REJi.

Losiny

Propozice na závod v Losinách studujte tady

O cenu Rapotína

Můžete prohlížet propozice a pozvánku na závod o Cenu Rapotína. Kdo si chce připomenout atmosféru z loňského ročníku, koukejte na povedené video

PS: zatím jen neoficiálně, ti co mají rádi singltracky a rádi si zazávodí v nejvyšších (a nejkrásnějších) partiích Jeseníků, těšte se na léto :-)

Online přihlašování

Je možné se předběžně registrovat na první dva závody, uzávěrka pro Hóopan je v uterý 10.5. v 22.00 a pro Mrtvolu v pátek 13.5. v 15.00. Jinak přihlášení na závodech

Mrtvý muž

Propozice naMrtvého muže zde

Hóópan

Propozice na první závod Šumperského poháru horských kol pořádáný CK Morava zde

Novinky pro rok 2011

Pro letošní rok přecházíme v širší míře na výsledkový systém Aleše Keprta. Najdete na něm rozpis jednotlivých závodů, propozice před závodem a následně i výsledky ze závodů, včetně průběžného bodování celkových žebříčků jak tomu bylo v loňském roce, ale i statistiky jednotlivých závodníků nebo týmů.

Zcela novou věcí je pak online přihlašování do jednotlivých závodů. Momentálně můžete využít testovací provoz systému pro přihlašování do závodů. V sezóně 2011 jsou přidané dva fiktivní závody, abyste si všichni mohli v klidu předem zkusit přihlašování i odhlašování ze závodů. Přihlašování do závodů na webu nebudeme používat pro všechny závody. Je to čistě věcí pořadatelů závodů, jestli tuto možnost využijí nebo ne.

Ještě jednou apeluji na pročtení nových pravidel týkajících se všech závodů ŠPK poháru, především části role a kompetence závodníků!

Rozpis závodů + pravidla 2011

Ke stažení jsou pravidla (*.doc), pravidla (*.pdf) a rozpis závodů (*.xls) platné pro rok 2011. V pravidlech došlo k několika změnám, pro dobro nás všech a zvýšení úrovně závodů. Proto prosím notorické stěžovače, ať si je pročtou:-).