Nové stránky ŠP MTB – www.spmtb.cz

Vítáme vás na nových webových stránkách Šumperského poháru horských kol (ŠP MTB) – www.spmtb.cz. Vzhledem k již zastaralému a nevyhovujícímu řešení původních stránek, bylo rozhodnuto o vytvoření nové, reprezentativní webové prezentace. Je založena na systému WordPress, který umožňuje jednoduché vkládání novinek a aktualit. Pokud využíváte kanál RSS, můžete odebírat novinky z http://spmtb.cz/feed/.

Zásadní změnou prošla registrace. Vzhledem k okolnostem a chování jistých jedinců, je nová diskuze přístupná JEN registrovaným uživatelům. Registrace je otázkou cca 30 sekund a je stálá, tedy stačí se jednou zaregistrovat, poté svůj účet můžete používat dále bez omezení (po přihlášení). Odkaz na registraci/přihlášení naleznete vždy v zápatí stránky zcela dole. Registrace je pak založena na verifikaci emailové adresy, tedy není možné vytvořit ji na fiktivní email. V žádném případě není cílem diskuzi cenzurovat a mazat příspěvky, nicméně současný systém nám dává možnosti vystopovat každý příspěvek, resp. jeho autora (nejen podle IP adresy ale dalších parametrů jako např. podle přibližného místa bydliště). Doufáme, že do diskuze budeme muset zasahovat minimálně, cílem je pouze nastolení pravidel slušného chování. Nebráníme se kritice, ale vyžadujeme alespoň základní vychování.

Co se týče výsledkového systému, zůstává vše při starém. Systém Aleše Keprta je dostupný na původní adrese http://sp.asp2.cz/

V případě nápadů, tipů, kritiky budeme rádi za Vaši reakci. Za správce webu Jirka Kessler a Rosťa Nétek.

 

 

Updated: 1.5.2015 — 14:17
Šumperský pohár horských kol © 2015
Denní centrum Pomněnka Šumperk; Pomněnka; 
Frontier Theme