Diskuze

294 Comments

Add a Comment
 1. Ahoj bikeři a bikerky,
  všichni jste srdečně zváni na 6 ročník Křížové stezky, která se jede v sobotu 17 června
  https://biketeam.estranky.cz/clanky/zavod-krizova-stezka-2023/

  Na viděnou Petr Kašpar

 2. Ahoj bikeři a bikerky,
  rád bych Vás pozval na závod Křížová stezka, který se pojede v sobotu 18.června ve Zlatých Horách.
  Přihlašování je spuštěno:
  https://biketeam.estranky.cz/clanky/zavod-krizova-stezka-2022/

 3. Ahoj bikeři a bikerky,
  srdečně Vás zvu na seriál silničních časovek do Zlatých Hor. Když budete mít cestu kolem a chuť se projet, rádi vás uvidíme.
  Startovné do 19 let je zdarma, od 20 let je to symbolických 30,- kč
  https://biketeam.estranky.cz/clanky/casovky-goldtour/

 4. Ahoj Bikeři,zveme Vás v sobotu 12.6.2021 na naše závody VC VELKÉ LOSINY!Konečně po dlouhé době zákazů a příkazů normální akce tak přijeďte!Trať je skoro vyčištěná a od čtvrtku večer bude vypáskovaná.Kdo můžete tak se přihlašte dopředu ať urychlíte prezentaci.V rámci covidu podepíšete ,že nemáte příznaky a že jste se testovali a jedeme.
  Pěkný den a těšíme se na Vás!
  Ceny a pití připraveno.

 5. Ahoj bikeři a bikerky,
  všechny Vás zvu na cyklistickou lahůdku do Zlatých Hor

  https://biketeam.estranky.cz/clanky/zavod-krizova/

 6. Profilový obrázek

  Přátelé, já myslím, že ten letošní ročník nakonec dopadl celkem dobře. Vzhledem k situaci. Stihlo se všechno až na to vyhlášení.

 7. Důvod posunutí termínu vyhlášení letošního ročníku šumperského poháru horských kol považuji za velmi nešťastný. Rozhodně si nemyslím, že během týdne si situace kolem covidu-19 zlepší, spíš naopak. Je to přece venkovní akce. V letošní “divné” sezoně má asi každý cyklistický tým nějaký rozpis akcí, tento termín byl super, ale o týden později máme Nova cup v Mikulově, takže návrat v neděli nám bude účast na vyhlášení značně komplikovat. Celou sezonu jsme se snažili objíždět co nejvíce závodů šumperského poháru, moc si vážím všech pořadatelů, takže nám na účasti při vyhlášení hodně záleželo, ale tohle nám to minimálně značně zkomplikuje.

  1. souhlas..do té doby ti pablbové nahoře zruší všechny akce..takhle jsem si říkal,že se to ten přístí víkend ještě stihne

 8. Ahoj, informace o výsledcích kategorie muži D v Uničově, které zatím chybí:
  1. Robert Navařík
  2. Petr Hrubý
  3. Tomáš Kohout
  4. Miroslav Fláma
  5. Václav Panoch
  6. Jiří Kosek
  7. Josef Staník
  8. Alois Uchytil
  9. Vladimír Jáně
  10. Miroslav Vondruška
  11. Roman Brandýs
  12. Lubomír Spurný

 9. Ahoj
  Bodovací tabulku jsem vedení SPMTB
  odeslal jako definitivní.
  Zdravím a těšíme se v sobotu v
  Leštině na MBM

 10. Ahoj, přikládám část komunikace z 10.srpna mezi mnou a jedním z pořadalů z Leštiny:

  Bodovat se bude tak jak je napsáno na stránkách SPMTB. Tabulka bodování je finální.

  Pokud budete chtít někoho přehodit napište a změníme to.

  Zdravím a přeji pěkný den

  Vladislav Kulík

 11. Prosíme o potvrzení a upřesnění závodu v Leštině, stále nebylo vydáno kolik , která kategorie jede? Tabulka byla z vaší strany prozatímní.
  Mame se přihlašovat a nevíme oficiálně kam?V kalendáři ,tabulce není závod oficiálně doteď.Např . muži D jsou pro 50 km závod.

  1. Administrátor

   Ahoj, dotaz byl předán vedení ŠP MTB.

 12. Vážení přátelé. Nejsem ani u šatník a po dnešním dní a i fanda těchto závodů.9.8. jsem se vypravil s vnoučaty 3 a 5 let na výlet do lesa. Cestou na rozhlednu u Rapotina jsem našel několik značek, o kterých jsem tušil účel. Vcelku nedobrovolně jsem stál účastníkem resp zajatcem závodu. Ze strany pořadatelů nechápu, jak si mohou dovolit na úzké stezky pustit takto závod. Cestou do Rapotína jsem musel s dětma několikrát do kopřiv aby se nestal průser. Sami závodníci ví jak rychle jedou a já jsem jako jiný závodník si uvědomit jestli jsou schopni změnit směr a zastavit. Ale hlavně to kolo není slyšet. Přitom stačí ve sjezdech o pár pořadatelů víc s píšťalkou. To co jsem viděl mne zděsili. Sám poradám závody a informovat veřejnost o pořádání považuji za normální lidskou slusnot. Na stránkách informačního centra ani slovo. Na vstupu do lesa ani slovo. Opravdu byla bezpečnost zajištěna? Nejde jen o turisty. Asi poslední co by chtěli závodníci se vyhýbat mým dětem a letět do lesa. Ani nechci přemýšlet. Nejsem připosrany blb ale toto byla síla i na mne. A to jezdím závody mnohem rychlejší a nebo možná právě proto.

 13. Ahoj kamarádi!
  Závody v Kolšově?Super…těžký,ale krásný závod!Organizátoři odvedli kus dobré práce,pěkná dobře značená trať!
  Patří jim za to velký dík!
  Jen snad jednu malou poznámku….pokud nejsi na bedně,prostě se nedozvíš,jak jsi dopadl!!
  Pedálu zdar…Vašek..

  1. Souhlasím! Trať super, bez jediné výtky. Je úterý odpoledne a já stále nevím kolikátý jsem skončil!
   To je snad jediná kaňka. Jinak chválím…

 14. Profilový obrázek

  Ahoj bikeři a bikerky,
  všechny Vás zveme na 1.závod letošního seriálu Jesenický šnek (zároveň je jede i Jesenický šneček).
  Startujeme v sobotu 20.června ve Zlatých Horách a přihlašování už je spuštěno. Naváhejte, určitě to bude stát za to. Na všechny se moc těšíme
  https://biketeam.estranky.cz/clanky/zavod-krizova/

 15. Po nedělním hrabenovském xcéčku postrádáme jedno startovní číslo (72 – závodník nakonec nenastoupil do závodu a číslo nevrátil). Budeme rádi za vrácení (čísla jsou zbrusu nová a nejlevnější zrovna nebyla). Info na tel. 723 240 024. Díky moc!

 16. Info k nedělní hrabenovské velké ceně:

  celý Hrabenov je poslední dobou jedno velké staveniště. Po dokončené kanalizaci a vodovodu probíhají stavební úpravy na hlavní komunikaci. Hrabenov je sice pro dopravu uzavřen, ale dopravní obsluze je vjezd povolen – tzn. autem se k nám jako účastníci závodu dostanete. Počítejte jen se zúženými místy. Semafory pro kyvadlovou dopravu v obci sice nejsou, i tak ale vyrazte včas.

  Koukněte ještě na mapku, kde nás najdete a kde můžete parkovat: https://mapy.cz/s/3xE9y

  Trať je nyní vyčištěná a průjezdná. Technický sjezd nad černým hřištěm je již označený mlíkem. Značení zbytku tratě proběhne v pátek a v sobotu před závodem. Pokud znáte trať, můžete začít trénovat (trať je stejná jako vloni): https://mapy.cz/s/3xEdf

 17. Ahoj, chtěl bych se zeptat proč nemají ženy B započítaný v celkovém pořadí závod v Rapotíně? Předem děkuji za odpověď

  1. Administrátor

   Ahoj, díky za upozornění, Ženy B nahrajeme do systému zřejmě ještě během dneška.
   EDIT: výsledky byly nahrány.

 18. Profilový obrázek

  Na výsledkovém webu je vylepšený graf se statistikou účasti dle věku. Je na něm vidět, jak závodní pole stárne. V posledních letech je mezi dospělými největší účast ve věku 40-47 let. A posouvá se to stále nahoru – zatímco před pár lety ještě kategorie E vůbec neexistovala, letos tam už jezdí víc účastníků než v kategoriích A či B. Podle toho vývoje si dovolím předpovědět, že zhruba za 5 let začne být nejvíc závodníků v kategorii D a za další 3 roky se bude projednávat založení kategorie F pro závodníky nad 70 let. Před pár lety byli takoví účastníci raritou, v budoucnu jich asi bude bývat i celkem dost. (Pokud pro ně budou vhodné závotní tratě. :-)) http://sp.asp2.cz/statistiky.aspx

 19. Profilový obrázek

  Ahoj všem, chtěl bych Vás pozvat na závody horských kol do Zlatých Hor 22.června 2019

  http://www.biketeam.estranky.cz/clanky/zavod-krizova/

 20. Ahoj Závodníci 🙂 Jaká bude zítra trať? Les je v Králci docela neprůchodnej 🙁 🙁 🙁

 21. Měl bych dotaz k propozicím na XC Rýmařov… nikde to nemohu najít, co a jak???

 22. Přátelé kamarádi bikeři trať je vyčištěná přes oba brody již od loňska mostky aby jste se neumazali,pršet by u nás nemělo tak se ukažte na otvírák sezony 2019!Ceny a medaile připraveny ,občerstvení dovezeno a přichystáno!

 23. Ahoj závodníci po zimě připravujeme trať v Velkých Losinách a příští sobotu 27.4.2019 se na Vás těšíme.Občerstvení ,pivo Z Losin i limo bude připraveno.Trať zábavná jako vždy pro všechny kategorie.Hodnotné ceny včetně Losinské čokolády.Již se na Vás těšíme ,tak se přihlašujte na stránkách spmtb.cz i na místě!

  Musíme se prosekat na trati je tam několik padlých stromů.

  Hlavní změna je start většiny kategorii ve 12 hodin dohromady od mladších žáků až po veterány.Cílem je urychlení programu a zkrácení času od startu těch nejmenších.Vše v propozicích.

  Těšíme se na Vás u otvíráku sezony 2019!

 24. Ahoj všem.Letos se nebude závodit?Kalendář nic?Pořadatelé máme nachystané termíny ,ale ze Šumperského poháru žadná komunikace.
  Děkuji za odpověď.

  1. Administrátor

   Kontakt na pořadatele je uveden v záložce Kontakty (http://spmtb.cz/kontakty/) – (Ivan Vavřík, email: magistrvana@seznam.cz, mobil: 603 257 876).

 25. Ahoj závodníci. Na odkaze uvedeném dále se můžete podívat na fotky z dnešního ukončení a vyhlášení výsledků sezóny 2018 ŠPMTB
  https://photos.app.goo.gl/Y8acDqPwbwELbgkEA

 26. Zdravím všechny bikery,

  informace k nedělnímu XC závodu v Hrabenově: trať je z 90 % připravena, označena bude v pátek odpoledne pro případný sobotní trénink. Trať je stejná jako v posledních letech, mapu najdete zde: https://mapy.cz/s/2WXqV

  V neděli určitě vyrazte dříve, v Hrabenově a v Rudě se buduje kanalizace a z obou příjezdových stran je kyvadlový provoz řízený semafory. Další aktuální informace najdete také na naši FB události: https://www.facebook.com/events/1065380096948366/

  V neděli ahoj!

  1. Do galerie https://photos.app.goo.gl/nWuSd1hLw5uqKuJP8
   přidány poslední fotografie z letošního Jeřábu.

   Honza H.

 27. Ahoj vrchaři,

  v neděli se v Hrabenově jede tradiční Časovka na Senovou. Trať je stejná jako v předchozích letech, v tuto chvíli je c pohodě sjízdná, v týdnu budeme ještě křovinořezy vysekávat zarostlé části nad kostelíčkem.

  Kdo Časovku ještě nejel a chtěl by si ji vyzkoušet předem, zde je ke stažení gpx s mapou: https://uloz.to/!xAfjuVfjWGAo/casovka-na-senovou-gpx

  Můžete se také přidat k události na našem Facebooku: https://www.facebook.com/events/253977885167596/

  Ceny pro nejlepší a občerstvení pro všechny je zajištěno 🙂

  Těšíme se na vás.

  TJ Sokol Hrabenov

 28. Profilový obrázek

  Ahoj, přidávám odkaz na krásné fotky z Králeckého úvozu. Fotograf: Leon photo
  https://www.facebook.com/Leon-photo-151851931958271/

 29. Ahoj přidávám odkaz na video VC Losiny 2018 točeno na Go Pro umístěné na kole při závodě a dron.Točil ,zpracoval ,vezl na kole a závodil R. Navařík ml.
  https://youtu.be/-9KlRaVm3nk

 30. Ahoj, může mi někdo poradit, jak ke svému profilu přiřadím tým? Díky.

  1. Tomáš Zlámal

   Ahoj, napíšeš mail na zavody@spmtb.cz a my ti tam tým přiřadíme…

 31. Profilový obrázek

  V souvislosti s novým předpisem GDPR pro ochranu osobních údajů jsme museli přistoupit k výraznému omezení údajů, které můžete vidět na stránkách výsledků. Odstraněny jsou všechny údaje, které přímo neslouží ke zpracování výsledků poháru. Zejména jde o fotografie, roky narození, pohlaví, bydliště, startovní čísla a kontakty na pořadatele závodů. Další některé údaje budou nyní přístupné jen po omezenou dobu před a po konání jednotlivých závodů. Aktuální podoba se ještě může změnit podle toho, na jaké případné problémy narazíme.

 32. Ahoj závodníci po zimě připravujeme trať v Velkých Losinách a příští sobotu se na Vás těšíme.Občerstvení ,pivo Z Losin i limo bude připraveno.Trať zábavná jako vždy pro všechny kategorie.Hodnotné ceny včetně Losinské čokolády.Již se na Vás těšíme ,tak se přihlašujte na těchto stránkách i na místě!
  Musíme se prosekat na trati je tam několik padlých stromů.
  Hlavní změna je start většiny kategorii ve 12 hodin dohromady od mladších žáků až po veterány.Cílem je urychlení programu a zkrácení času od startu těch nejmenších.Vše v propozicích.
  Těšíme se na Vás u otvíráku sezony 2018!

  1. P.S.V nejnáročnější časti tratě v brodu stavíme most,aby jste se neumazali,trať tak bude lépe sjízdná a bezpečnější!Jinak dnes zametená a vyhrabaná větší část tratě tak můžete trénovat.

 33. Bajkerky a bajkeři 🙂

  Trať na časovku je připravena, trasa je stejná jako v předešlých ročnících. Při projíždění dejte prosím pozor na diskgolfové vybavení a případné hráče.( sjezd z Koliby )
  Na všechny se těšíme a nezapomeňte že letos rozdáváme body s násobkem 1,5 !!!
  Hezký den všem a v neděli na viděnou !

  Luboš Hynek

 34. Výsledky a fotky z dnešního Memoriálu Mirka Homoly – VC XC Hrabenov 2017 najdete na FB stránce TJ Sokol Hrabenov: https://www.facebook.com/tjsokolhrabenov/

 35. Ahoj závodníci,
  k blížícímu se Memoriálu Mirka Homoly (VC XC Hrabenov) najdete informace také na FB události TJ Sokol Hrabenov https://www.facebook.com/events/138813076722208

  1. Super fotky 🙂 Pokud nevadí, tak si vypůjčím na stránky našeho týmu 😉

 36. Zdarec kdyby někdo náhodou postrádal svoje kolo nebo kolo potomka tak volejte 602723496 zůstalo večer stát s číslem před hospodou v Leznici.

 37. Ahoj závodníci
  Trať v Leznici na tradiční již 10té Leznocké Hóó..pan je kompletně připravena a označena.
  Zatím se na trati skoro práší tak doufáme že se do zítra nic zásadního nezmění.
  Oproti loňsku jsou na trati drobné změny nejede se ten prudký výjezd a sjezd na louku vede jinudy.
  přikládám odkaz na záznam z dnešního značení 🙂
  https://mapy.cz/s/1D9O6
  Těšíme se na Vás Kulda

 38. Ahoj závodníci po nekonečné zimě připravujeme trať v Velkých Losinách a příští sobotu se na Vás těšíme.Občerstvení ,pivo Z Losin i limo bude připraveno.Trať zábavná jako vždy pro všechny kategorie.Hodnotné ceny včetně Losinské čokolády.Již se na Vás těšíme ,tak se přihlašujte na těchto stránkách i na místě!

 39. tak jsem se konečně dostal k tomu, nahrát fotky ze závěrečného vyhlášení.
  Všem zúčastněním děkujeme za účast 🙂
  https://www.zonerama.com/Link/Album/2284107

 40. Čau lidi. Hledám volné místo v autě na Ramzovský maraton ze směru Lanškroun-Zábřeh-Šumperk. Jarda Doležel

 41. Dovoluji si tímto pozvat děti, kteří jezdí Šumperský pohár horských kol na 7. ročník prázdninového závodu na horských kolech do Horních Heřmanic! Startujeme v sobotu 30.7.2016 ve 14:00 hod! Letos bohužel děláme závod jen pro děti. více info na http://www.xct.cz.

 42. Takže se konečně povedlo nahrát všechny fotografie a videa na stránky viz odkaz.
  Včetně letošní novinky – video z ptačí perspektivy.

  https://plus.google.com/114067121067403831994

  Za Jeřáb 1003
  Honza H.

 43. Děkujeme všem účastníkům za účast na našem maratonu.
  Je pravdou, že jich letos dorazilo poměrně méně než jiné roky.
  Odkaz na první fotky z trati.
  Ostatní budou následovat co nejdříve.
  https://plus.google.com/photos/109239895771954841091/albums/6307898538398071153

  Za pořadatele Jeřábu Honza H.

 44. Zbývají už jenom hodiny do přihlášení on line na letošní 8. ročník maratonu Jeřáb 1003. Podle předpovědi má být skoro ideální počasí – pod mrakem, bez deště, ne moc velké horko.
  Za pořadatele Vás zve a očekává Honza H.

 45. Čas-OFF-kA na Šerák 2. 7.
  http://www.jesenickysnek.com/index.php/asovka-na-erak
  Všichni jste zváni na tuto jedinečnou akci.
  Těší se na Vás Jesenický šnek

 46. Profilový obrázek

  Orlí hnízdo Rampušák 2016http://brek.rajce.idnes.cz/Rampusak_2016_Orli_hnizdo/

 47. Ahoj závodníci,jeden z nejstarších závodů šphk “Králecký úvoz” už slaví 20 let,tak přijeďte si zazávodit na tradiční XC trati,jste srdečně zváni.Start je jako vždy v 17.30 h. v Dolních Studénkách – Králci. Nejmladší kat. startuje v 17.00 h. Prosíme přihlašujte se dopředu ať se vše v pohodě stihne.Těšíme se na Vás!

 48. Profilový obrázek

  Tak po celých dvou letech jsem zase zajel na párek do Lesnice. 🙂 Díky pořadatelům za krásný závod, díky za krásnou trať i krásné počasí, díky i Honzovi za rychlé fotky. A ocenit musím taky tu krásnou vínově červenou toyotu yaris v luxusní výbavě, co stála přímo před vchodem do hospody. (To není ironie, jsem toyota fan. ;-))

  A velmi oceňuji, že trať byla velmi dobře sjízdná. Roztrhl se mi ještě před startem plášť a tak místo kevlaru mi kolo a duši drželo pohromadě osm stahovacích pásků, co se nimi přidělávají startovní čísla. A opravdu to vydrželo… 😀

 49. Ahoj všem závodníkům.Děkujeme všem za účast v sobotu v Velkých Losinách na prvních závodech Šumperského poháru 2016.
  Zde jsou fotky ze závodu. http://navasport.rajce.idnes.cz/Velka_cena_Losiny_23.4.2016/

 50. Tomáš Zlámal

  Ahoj všem, před chvílí jsem nahrál do systému poslední letošní závod. Prosím o individuální kontroly, zda je před závěrečným vyhlášením vše v pořádku.

  Díky, Tomáš Zlámal

  1. Ahoj, nenašel jsem se ve výsledkové,listině. Ještě ses mne dotazoval, do jaké patřím kategorie, měl jsem číslo 19 a skončil meyslím mezi prvníma dvěma holkama. Díky, Richard

 51. Přátelé kamarádi, v rámci výzkumu na univerzitě jsme se dostali k zajimavému tématu analýzy dat ze sportovních aplikací typu Strava, Endomondo, Nike+ apod. Proto sháníme co nejvíce sportovců, kteří by mohli poskytnout svoje data pro vědecké účely, ať už cyklo tréninky, běhání, nebo jen walking se psem. Pokud by jste byli ochotni poskytnout svoje data napiště prosím na andrea.kapounkova@gmail.com. Díky Rosťa

 52. Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli můžu během roku změnit tým za který jezdím? Děkuji

  1. Myslím to tak, že když už mám vyjety nějáké body v nějákém týmu a budu se na jiném závodě registrovat pod jiným týmem jestli nedojde k porušení pravidel.

   1. Tomáš Zlámal

    Ahoj, změnit tým můžeš kdykoli, jen to neděláme zpětně. Případná změna se projeví od následujícího závodu po změně.

 53. Zdarvím všechny bikery,

  zvu Vás tímto na posezónní akci do Hynčic pod Sušinou. Zakončíme tu sezónu testováním kol FELT a GIANT, promítneme bikové filmy, nachystáme Vám famózní burgery a mnoho dalšího 🙂 více info zde: http://www.kolovna.com/cs/akce/ukonceni-cyklisticke-sezony

  Těšíme se na Vás a biku zdar! 🙂

 54. O cenu Rapotína – upozornění!
  Kvůli velkému suchu nebude na koupališti v Rapotíně napuštěn bazén. Možnost se zchladit bude pouze ve venkovních sprchách a v řece Losince…ach jo,bohužel.
  Jinak bude nově zajištěna “občerstvovačka” s nápoji, vodou při každém průjezdu do dalšího kola.
  Další novinkou bude menší změna tratě, která zpestří sjezd ze Samoty.

  1. Ahoj bikeři a bikerky, zvu vás do krásného horského prostředí Ramzovského sedla na 4.ročník MTB závodu “Ramzovský bikemaraton” , který se uskuteční už tuto sobotu 22.8. ve 12 hodin.Dětské závody začínají již v 10 hodin.Jedná se o horský bikový závod na pomezí Jeseníků a Rychlebských hor.Závod je v rámci Jesenického šneku a Šumperáku,tak neváhejte a přijeďte těšíme se na Vás.

 55. Konečně se mi podařilo dostat fotky z letošního Jeřábu na veřejně přístupné místo. Zde je odkaz
  https://plus.google.com/114067121067403831994/posts
  Honza H.

 56. Zdravím vespolek, vzhledem ke katastrofálnímu stavu lesů po větrné kalamitě a následnému zákazu vstupů do lesa jsme nuceni pro letošní sezónu ukončit aktivity v okolí areálu v Hynčicích a tudíž i Časovku na Šindelnou…

 57. Dobrý den,chtěl bych Vás pozvat na Bikemaraton Olmoucký řetěz, který se pojede 11.7.2015 a na první procník závodu cross coutry Radíkov 18.7.2015 více o závodech naleznete na našem webu : http://www.kolarnastore.eu

 58. Zdravím. Jede někdo z okolí Štítů,Zábřeha,Šumperka nebo Lanškrouna do Hynčice a má volné místo v autě? Jarda Doležel tel. 608638828 nebo email Dozaj@seznam.cz

 59. Vážení sportovní přátelé,

  tuto středu 24.6. se jede 32.ročník maletínské časovky. Níže přikládám propozice. Časovka startuje v Mohelnici u “kempu” v 16:30hod. Prezenzace do 16:15hod. Jede se po silnici a po 30sec intervalech. Cíl je asi 1km před obcí Maletín. Kdo má zájem, ať určitě dorazí.

  32.ročník

  Časovka Mohelnice – Maletín

  Cyklistický závod pro všechny příznivce pohybu na bicyklu

  Termín konání: 24.června 2015 středa
  Místo startu: Mohelnice camping
  Místo cíle: Maletín – odbočka k rekreačnímu středisku
  Pořadatel: KVAPET
  Petr Kvapil
  Pionýrů 1 ,Mohelnice,tel:731 529 961
  Kancelář závodu: camping Mohelnice
  Prezentace: 24.června 2015 od 15.30 do 16.15
  Start: v 16.30 hod.

  Kategorie: A – mládež do 12 let
  B – mládež do 15 let
  C – dívky,ženy
  D – muži do 30 let
  E – muži do 40 let
  F – muži do 50 let
  G – muži do 60 let
  H – muži do 70 let
  I – muži nad 70 let
  J – horská kola
  Trať: Mohelnice.Křemačov,Řepová,Krchleby,Javoří,Maletín

  Startovné: A – C ….. 20,- Kč
  D – J ….. 60,-Kč

  Závodí se za plného silničního provozu,závodníci jedou na vlastní nebezpečí,pořadatel neručí za škody závodníku vzniklé ani jimi způsobené.Každý účastník je povinen dodržovat vyhlášku silničního provozu a pokynu pořadatele.Ochranná přilba je povinná u mládeže do 18 let.U ostatních kategorií se použití přilby doporučuje.

 60. Ahoj bajkeři,všechny vás zvu na středeční závod do Králce – Dolních Studének.Start je v 17,30 hod jako vždy u mateřské školky.Jede se na stejné tradiční trati,sekce “ROKLE ROLL” je vymetená a zatím je vše suché.Moc se na vás těšíme a věříme ,že se vám bude závod líbit.
  Miloš

 61. Ještě se k nám dostala jedna série fotek z Hópanu tak se můžete pokochat 🙂
  https://kulda.zonerama.com/Album/688195
  Fotil pan Drážný díky

 62. Dobrý den,

  dne 10.5.2014 v 10:00 hod proběhne v obci Radíkov u Olomouce v areálu Fort nominační závod MTB. Do výběru Olomouckého kraje budou vybrány dvě dívky a dva chlapci ročník narození 2001 a 2002

  S pozdravem,

  Ondřej Hnízdil
  Trenér SKC Tufo Prostějov

 63. Ahoj
  Trať na Hópan je připravena dnes odpoledne bube nahrubo označena. Na trati jsou oproti loňsku kosmetické změny. Loňské prodloužení co jeli jen muži letos pojedou všichni. V kořenovém sjezdu je úplně dole spadlý strom který budeme objíždět zprava. Ve sjezdu po louce bude zařazen výjezd a sjezd mezičky po levé ruce. Zbytek je stejný jako loni.
  Počasí snad vyjde tak dorazte. Těšíme se na Vás

 64. Děkujeme dívkám za velmi pěkné fotky a všem závodníkům za účast. Nikdo se nezranil a to je hlavni.

 65. Ahoj bikeři!Zveme Vás na sobotní závody do Velkých Losin.Trať nám pěkně vyschla .Trochu jsme ji museli změnit vzhledem k majitelům pozemků. Ale je opět zábavnější ,přes druhý nový brod jsme postavili most.Dnes večer bude vyznačena.Počasí má být pěkné, občerstvení, pivo,limo a ceny zajištěny. Těšíme se na Vás tak vyrazme všichni do pedálů a otevřeme letošní sezónu úspěšně a s chutí!

 66. Ahoj bíkeri,bylo spusteno přihlašování na otvírák sezony ve Velkých Losinách .V sekci výsledky 2015,registrace na závod.Tak se hlaste trat už cistime i když občas ještě na běžkách.BIKE!

 67. Dobrý den, přináším vám důležité informace pro každého kdo stejně jako já rád sportuje: http://www.petrveprek.cz/penize_ihmed_po_urazu. Přeji příjemný den i nadcházející víkend, s pozdravem Petr V.

 68. Veselé Vánoce, a Šťastný Nový rok přeje team Ekofarma Křížov.

 69. Ahoj, pro ty co jeli některý závod Jesenického šneka video z letošního ročníku:
  https://vimeo.com/108906828

 70. Poděkování všem pořadatelům závodů v Šumperském poháru za jejich práci.
  Děkujeme Cyklo team KOLARNA Olomouc

 71. DOTAZ K ZÁVODŮM Z HRABENOVA.
  kategorie předžáci (2 kola) a malí žáci (3kola) startovali společně, nebo zasebou.
  Dík Jirka K.

 72. Výsledky Mohelnice

  Pánové, píši za sebe jako výsledkáře.
  Opravené výsledky z Mohelnice mi přišli až po tom, co jsem to zadal do systému.
  Nestál jsem na cílové čáře, nevím, jak daná trojice dojela do cíle jen jsem přesvědčen, že ať bych se snažil sebevíc nepřejedu ve skupině 3 lidí cílovou čáru současně. Na té čáře to posoudili jak posoudili. Jiná věc je ta, že oprava po upozornění trvala dlouho jak ze strany pořadatele, tak pak z mé stany.
  Na rozdělení bodů u této trojice se soutěžní výbor dohodne na závodě v Hrabenově.
  Prosil bych, aby jste se do nedělního večera k tomu zde již nevyjadřovali, můžeme to probrat osobně zítra v Hrabenově
  Dík Jirka K.

 73. Miro, nevím jek jsi k tomu došel – za 4.-6. místo se rozděluje celkem 49 bodů, v mistrovském závodě (x1,5) celkem 73,5, pro každého tedy 24,5 bodu. Co se týká časomíry – Robe, je to celkový čas a konec je tedy ve vteřinách, nevím, kdes našel tisíciny. Nicméně to zpochybňuje výsledky kategorie jako takové – pokud dojeli společně, jak tvrdí, kde se mezi nimi vzaly ty rozestupy? Počítáno-li podle dosaženého času a tedy průměru na 50 km, muselo by mezi každým z nich být nějakých 6-7 metrů…

  1. Dle časomíry ti kluci dojeli v rozdílu několika desítek centimetrů, tak tam dali vteřinu,protože přesně ji to nejde měřit. Nemusíš to Peťo řešit,opravili jsme to všem na 4.místo,jen Jirka asi nemá čas to opravit tady. Kdyby zastavili v cíli a řekli že to tak chtěj, tak bylo po problému.

   1. Pavle, pokud to je tak, jak píšeš, ať se s tím poperou výsledkáři. Jen nevím, jestli to 3×4.místo bylo úplně košer vůči soupeřům, 4.-6. místo je přece jen (bodově) něco jiného, obzvlášť v koeficientováném závodě a v tak vyrovnané kategorii, jakou jsou letos junioři.
    Jinak – v pohodě, neřeším to, nejsem k tomu kompetentní a navíc mě už letos šumperáku nepřekvapí nic…přeji hezký den do Mohelnice…

  2. No, takhle nějak jsem to myslel, měly by se ty body zprůměrovat aby to bylo spravedlivé 🙂

 74. …a takovej tady byl celej rok klid 🙂 !

 75. Ten příspěvek jsem psal velice slušné myslím si na to co tím sledujete jak opět na papíře si chcete udělat výsledky jak vám to vyhovuje.Jinak nejsem fakan ,ale jsem starší jak ty hňupe čili jsem to psal jako R.Nava starší tak příště važ slova.Jsou to všechno pravdivé věci a žádné lži.Dost dlouho jsem se držel ,ale 3 tydny po závodech nemít výsledky OK ,tak to je asi záměr.

  1. Akorát se zesměšňuješ před normálníma lidma a ukazuješ co jsi za blba těm,kteří to ještě nevěděli.

 76. Zdravim,
  Prosim o slouceni vysledků Novakove Sarloty z Rudoltic.
  U vysledku z Mohelnice tam je zapsano u ni spatne datum narozeni….ma byt 2010. A ucastnila se i Vetrniku… dekuji

   1. Tomáš Zlámal

    Zdravím, požadavky tohoto typu nepatří na diskusi, kde se ihned ztratí mezi dašími komentáři, ale na mail: zavody@spmtb.cz
    Díky moc! Nicméně aktuálně jsem to opravil. Za SPMTB T. Zlámal

 77. Ahoj,
  nevím co opět zkouší mistr p.Hampl z Mohelnice a proč nepošle opravené výsledky z jeho závodu, když mu to potvrdil i junior Filip Horák,kterého se tato věc nejvíce týká a který dojel v teto trojici stejně v pořadí.Kluci junioři se mezi sebou chovají ferově tak to zkuste i vy.Čipy na závodě nebyli tak jak tam mohou být výsledky v tisicinach vteřiny?Příště už by to chtělo mít v pořádku značení tratě a bude klid.

  1. Vzpamatuj se chlapče. Jak organizátoři závodu,tak kluci z šumperáku máme na starosti taky jiný věci než vaše dohody. Přečti si to po sobě a liskni si jednu. Chováš se jak nevychovanej fakan…

   1. Nevím, proč by měli všichni tři dostat stejný body. Takhle to může kdokoliv udělat při kterémkoliv závodě a vzhledem k tomu, že to byl závod hodnocený víc než ostatní , tak je to nefér vůči ostatním v kategorii, když to tam mají kluci tak těsné. Je super, že se kluci takhle domluvili, ale jsou to prostě závody.

    1. Ano takhle je to strašně spravedlivý! Naházet tam pořadí náhodně a domácího závodníka dát ve výsledcích nejvýše(nic proti Filipovi)! K příspěvku pana Hampla se raději vyjadřovat nebudu!

     1. Podle mě by měli mít všichni tři stejně bodů, ale ne za 4. místo ale za 6. místo (22,5 bodů), aby to bylo spravedlivé. Neměli se takhle domlouvat a měli závodit, když jsou na závodě! 😉 každý to měl stejný a ti co zabloudili, tak závodili dál.

 78. 😉 Zdarec, chci se zeptat kdy už budou dopsané celkové výsledky?? Díky -_-

  1. tak je to vše vloženo, prosím o kontrolu ať to máme před posledním závodem čistý 🙂
   Mohelnice mi bohužel nepřišla opravená

   1. Omlouvám se, kluci co dělali výsledky byli pracovně pryč tak to trvalo…

 79. Konečně po dvou měsících se podařilo dát fotky ze závodu Jeřáb 1003 na veřejnost.
  Odkazy jsou na stránkách závodu – http://jerab1003.fcjiskra.com/ – je tam celkem 5 částí.
  Omlouvám se jménem pořadatelů za velkou časovou prodlevu.

 80. Čau! Poté co jsme s Vojtou Bednarským a Filipem Horákem zabloudili v Mohelnici tak jsme se domluvili, že závodit už nebudeme a dojedeme společně do cíle. Tak proč máme všichni rozdílný čas, když jsme přijeli bok po boku na 4. místě v juniorech?

  1. Ahoj, koukám že jste tam po vteřině, možná jste to projeli v pořadí jakém jste uvedeni, nevím, obrať se na pořadatele přímo na diskuzi se to nevyřeší.
   1 92 821 Fláma Tomáš 1997 Křížov Ekofarma Křížov Junioři 2:04:09
   2 47 2855 Parma Dominik 1998 Podolí u Bouzova Bikesport Team Mohelnice Junioři 2:21:43
   3 86 2327 Bittner Ondřej 1997 Šumperk SK Salith Sumtex Šumperk Junioři 2:26:10
   4 85 1131 Horák Filip 1996 Dubicko Bikesport Team Mohelnice Junioři 2:27:38
   5 80 2426 Bednarský Vojtěch 1997 Šumperk TNF bike team Junioři 2:27:39
   6 44 514 Navařík Robert 1996 Velké Losiny Nava sport Junioři 2:27:40

  2. Ahoj.
   Taky jsem si toho ve výsledcích všiml a už jsem kontaktoval pořadatele. Snad se to vyřeší…

 81. Dobrý den. Chci se jen zeptat zda budou z té Mohelnice nějaké fotky?

 82. Ahoj, ještě jednou prosím ke krádeži kola v Mohelnici. Kdyby v tu neděli někdo viděl kluka v bílém triku a riflových kratasech. Máme indície,že by to měl být účastník závodu. Pravděpodobně Ačkař. Dle Specialized je v republice docela málo tohoto modelu kola, tudíž je lehce identifikovatelné . Jistě by šlo kolo anonymně vrátit a staáhnout trestní oznámení…..

 83. Zdravím všechny, od 9.9.2014 jedeme na pár dní ( do 14.9. ) bajkovat do Rakouska do Alp. Ještě máme volná místa, tak kdyby měl někdo zájem, bude vítán ( nutné se rozhodnout do čtvrtka 4.9. – vím, že to je dosti narychlo ). Ubytování je v pěkným penzionu za cca 10 E. Ten se nachází zhruba 30 km od Kitzbühelu. Více info na 603 493891. Za Bikesport team Mohelnice Zbyněk Trunečka.

 84. Proč mám 18 bodů, když jsem měl stejný čas jako 3. ( Časovka na Šindelnou – Junioři ). Nevím kdo to znovu změnil, když už to bylo správně. Děkuji

  1. je možné že je to má chyby, každopátně jsem to již opravil
   Jirka K.

 85. Tomáš Zlámal

  Info pro všechny ohledně bodů dětských kategorií!!! O chybác u některých dětí víme a nejpozději během příštího týdne je opravíme. Tyto nesrovnaosti plynou z toho, že několik dětí jezdí 2, někdy i 3 kategorie. Tomáš Z.

  1. Tak oprava byla provedena, snad dobře 🙂

   Prosím všechny, ať si překontrolují odjeté závody a body za ně.

   Jedná se hlavně o dětská kategorie, kdy se to komplikuje tím, že některé děti jedou v průběhu roku či dokonce jednoho závodního dne ve 2 i 3 kategoriích.

   Děkuji za pochopení a omlouváme se všem za drobné zmatky

   Jirka K.

 86. V celkových výsledcích Rapotín – chybí body za druhé místo v kategorii mladší žáci – Svoboda Marian. Děkuji za opravení.

 87. Proč mám 18 bodů, když jsem měl stejný čas jako 3. ( Časovka na Šindelnou – Junioři ) Děkuji

  1. Profilový obrázek

   Ahoj Tome, děkujeme za poznámku. Pracuji na nápravě…

 88. Děkujeme za moc krásné závody Petrovské studánky. Vše jak má být ,krásná trať a vše okolo závodu.
  A něco pro výsledkáře ,proč my jako pořadatelé dodáváme výsledky do 2 dnů ,když ani po 2 měsících nejsou tyto v tabulce viz. oba závody Hynčice.Kde je problém?

  1. Tomáš Zlámal

   Ahoj, poslové z hor dorazí dnes večer. Omlouváme se.

 89. Ahoj bikeři, jménem realizačního týmu Naše Jeseníky vás zveme na horský (start v 800m n.m.) Ramzovský bikemaraton. Je pro vás připravena velmi zajímavá trať s náročnými stoupáními i sjezdy, jsou zde krásné výhledy na Jeseníky a Rychlebské hory. Připraveny jsou zajímavé ceny a občerstvení.
  Těšíme se na vás 🙂 Mirek a Miloš (Šolis)

 90. Ahoj bikeři, sobotní závod v Petrově se opravdu vydařil, velká pochvala za zpestření dětské tratě průjezdem bedny a velmi pěkně připravenou trať dětských závodů, super komentátor, velmi dobrá kýta a k tomu pivečko – není co vytknout. Velký závod slušně náročný a velké uznání před všemi který to dali – trať byla moc pěkně připravená. Za rok se opět budeme těšit na super závod

 91. Velké poděkování pořadatelům za super trať a závod Petrovské studánky super Credo team

 92. Super závod v Petrově. Takové závody by mohli být všude :3 . Velký dík 🙂

 93. Pěkný závod v Petrově. Pořadatelům dík.

 94. Dnes po roce v Petrově opět bez chybičky, díky !!! Hlavně hodně štěstí, zdraví a brzký návrat do pedálů přeji zraněnému !!!

 95. Tomáš Zlámal

  Týmu okolo “Studánek”: povedl se Vám skvělej závod s parádní tratí, která jednoduše “srdce bajkerské baví”. Bonus v podobě soutěže v chlastání piva z “hadice” ještě okořenil více než vtipný speaker dne 🙂 Tomáš Z.

 96. Profilový obrázek

  I ja se pripojuju dekovacce za skvely preteky, zazemi a vsecku tu omacku kolem. Nechci nikoho rozohnit nebo vyvolavat emoce, ale sjezd korytem na XC Petrovske studanky je bezkonkurencne nejhezci usek celyho Sumperskyho poharu mtb! To neni liti oleje do ohne, palba ostrejma nebo kopani do vosiho hnizda. Jen muj osobni bezvyznamnej nazor 😉 Vrele diky za to a uz tedka se tesim, az budu pristi rok v one bahnite rokli rvat nadsenim JaBaDaBaDuuuu 🙂

 97. XC Petrovské Studánky – super! Parádní, technická ale bezpečná trať, výborná organizace, bezvadně zvládnutý závod a krásné ceny. Speaker by strčil do kapsy i Leoše Mareše :). Velké poděkování všem organizátorům.

 98. Profilový obrázek

  Ahoj závodníci.
  Jménem realizačního teamu CREDO TEAMU Vás všechny srdečně zvu na náš závod XC Petrovské Studánky-již tuto sobotu. Trať jsme letos trošku vylepšili-přibyl hezký singlík v lese + ubylo louky . Bude i nějaká ta zábava – mistrovství Evropy v BEER-BONGU , bohatá tombola – 2ks jízdních kol!!! , super atmosféra, skvělej speaker , nějaká ta after párty …..atd. Tak se přihlašujte !!! Těšíme se na Vás !!!
  více také na : https://www.facebook.com/pages/CREDO-Team/634181479931582?ref=hl

 99. Zdravím, taky chci upozornit na chybu v celkovém pořadí v kategorii ženy A, v Heřmanicích jsem nebyla první a mám tam 30bodů. Děkuji za opravení. Tereza Valová

  1. Tomáš Zlámal

   Díky za info, nahráli jsme to ze souboru od pořadatele, kde se stala cyba v označení kategorií. Tím pádem jste na prvním místě dvě :). Chybu samozřejmě co nejdříve odstraníme. Tomáš Z.

   1. Tomáš Zlámal

    Po důkladnějším přezkoumání jsem zjistil další chybku se stejným scénářem (2x druhé místo). Kategorii Ženy A tedy musíme komplet předělat, tak prosím pár dní strpení, a zase bude vše v pořádku. Díky za pochopení. Tomáš Z.

    1. Tomáš Zlámal

     Tak jsem to právě opravil. Jménem ŠPMTB se omlouvám za chybičku. Tomáš Zlámal

 100. Zdravím, v celkovém pořadí jsou špatně výsledky ze závodu Jeřáb v kategorii předžáci. Na předběžných výsledcích je to správně, dík za opravení. Eva

 101. Poděkování pořadatelům z Hynčic za dnešní pěknou časovku na Šindelnou

  1. Ach ty prázdniny 🙁 prioritně se věnuji něčemu jinému, ale něco už je doplněno

 102. Odkaz na 12 minutové video z průjezdu kótou Jeřáb 1003, ze sobotního stejnojmenného závodu.
  https://www.youtube.com/watch?v=IDWJ-tOJgA4&feature=youtu.be
  Jinak fotky co jsou k dispozici budou do konce týdne na našich stránkách.

 103. Velké poděkování za super závod pořadatelům z Kraličáku prostě super XCO Hynčice 2014

 104. Ahoj bikeři, ani nevím jak, pár kotrmelců ve vzduchu, neřízené přistání a křupla mi klíční kost.Žlutý taxík nakonec dorazil .Na chodbě v šumperské hospital zazněl suchý dotaz : ” Je tady ještě někdo z Mrtvého muže?”( byli jsme tam dva ) . Pak rentgen, ortéza a odchod …. Chci poděkovat všem, co mi pomáhali po pádu, závodníkům,pořadatelům, kamarádům z Creda a závodnici z Brandýsu nad Orlicí (rehabilitační profesionálka).To byla fakt náhoda. PatrikH.

 105. Zdravím všechny bajkery z širokého okolí a srdečně vás zvu na již 18.ročník MTB závodu “Králecký Úvoz” který se koná ve středu 28.5. v 17 h. 30 min. v Dolních Studénkách v části Králec asi 2km od Šumperka. Jede se na tradiční trati a je přidána nová technická sekce “ROKLE ROLL ” Dále bych chtěl upozornit ,že presentace končí v 17h 15min. Vše je nachystáno a těšíme se na vás.

 106. Čau bikeři!
  Tak jsem při závodě trefil strom,uhl jsem hlavou ,ale rameno to chytlo naplno.
  Navštívil jsem naši nemocnici na kraji města Šumperk a po 3 hodinovém rentgenování mi tam nejdříve chtěli dát nějaké železo a šrouby, pak přišel doktor no.1 a řekl ,že to stačí za fixovat a sroste to.Zlomená klični kost.Tak snad to bude OK a za nějaké 2 měsíce se už teď těším na bike!
  Tak si to uživejte budu vám fandit u tratě.

  1. Tak přeji rychlé bezproblémové uzdravení

  2. Profilový obrázek

   Zdravím, díky za zprávu a přeji brzký návrat na trať v plném zdraví a mnoho zdaru ! Pavel Brynda

 107. Profilový obrázek

  Zdravím bajkeři!

  chtěl bych poděkovat všem kdo se nebáli počasí a dorazili na letošní RBCčko 🙂 kde nakonec pršelo jen motivačně pro ty pomalejší, aby příští rok zrychlili 🙂 moc nás mrzí pád jednoho závodníka, který si asi zlomil klíční kost .. Držíme palce ať je vše brzy v pořádku!

  výsledky jsou ke stažení zde : https://dl.dropboxusercontent.com/u/76602065/1%20%2014%20R%C3%81BL%20BIKE%20CUP%20V%C3%9DSLEDKY.pdf
  a za chvíli je pošlu i na Šumperský pohár ke zpracování.

  Kdyby cokoliv tak volejte pište a diskutujte .. budeme moc rádi za každý komentář, díky kterému budeme závody vylepšit.

  Díky a těšíme se zase za rok, tentokrát už snad na sluníčku 🙂

  1. V PDF výsledcích a na stránkách ŠP chybí dvě nejmladší kategorie, na FCB to je OK

   1. Tak z Ráblu už chybí jen malí žáci 🙂

 108. Profilový obrázek

  RBC !!!
  aktuální počasí…je bajkově ideální 🙂 https://www.dropbox.com/s/i8yj09y7t1gwezg/rab.jpg

  trat je vyznacena pivo se chladí a jídlo vaří 🙂 a zítra bude hezky 😉

  nezapomente potvrzenky pro vjezd k chate, tedy ti šťastní resp. rychlí 🙂

  Těšíme se na Vás !!! RBC team.

  1. Profilový obrázek

   link musite asi vykopirovat a vlozit .. slunci zdar

 109. Zdravím, bude na Ráblu vyhlášení dětských závodů kategorií předžáci a malí žáci hned po jejich závodě ? Vzhledem ke startu v 10 hod a předpovídanému počasí by to asi bylo vhodné. Předem díky za odpověď.

  1. Profilový obrázek

   Zdravím Vás, pokusíme se vše okolo dětí (předžáci + malí žáci) stihnou před starte hlavního závodu, tak aby rodiče mohli odjet cca v 11:30, ale garantovat to nemůžeme. Po začátku hlavního závodu už nebude, z důvodu vedení trasy i přes příjezdovou cestu, odjezd možný.
   Děkujeme za pochopení … a nebojte bude hezky a v nejhorším v hospodě i teplo 🙂 S pozdravem, B.

   1. Díky za dobrou organizaci dětských závodů bez zbytečných prostojů. LB

 110. Ahoj!
  Moc děkujeme Báře Večeřové za krásné fotky z Losin.
  Opravdu radost pohledět např. na fotky z brodu -doporučuji .

 111. Ahoj
  V Leznici při prezentaci se našla mikro SD karta do telefonu
  pokud někomu schází tak na tel: 602723496

 112. ve výsledkovém systému jsou vloženy finální výsledky z Losin

 113. Tak jsem si dnes projel trasu Hoopana. S radou na telefonu (dík Kuldo) jsem projel i 2 nové vložené krátké úseky – a pěkné. Naštěstí se nejde na Markovicu, jak mě Zlámoš strašil 🙂

 114. Cyklo team Kolarna děkuje pořadatelům Nava sport za super XCO závod Velké Losiny
  gulášek taky chutnal

 115. Ahoj závodníci,
  Jaro je tu a s ním otvírák sezony : XC závod Velká cena Velké Losiny.
  Za pořadatele Vás srdečně zvu a těšíme se na lité boje na trati.
  Bylo otevřeno přihlašování tak do toho! Občerstvení ,pivo,limo a pěkné ceny jsou přichystány.
  S pozdravem Robert Navařík NAVA SPORT LOSINY

 116. Ahoj,
  Všimnul jsem si, že závody 7.5 (Leznický Hópan) a 21.5 (Králecký úvoz) se konají ve stejnou dobu a částečně i na stejné trati jako chlapácké běhy (www.chlapak.cz) 7.5 (Běh Markovicou) a 21.5 (Na Baštu). Chlapácké běhy začínají v 17:00. Asi by bylo dobré, kdyby se pořadatelé mezi sebou domluvili aby nedošlo k nedorozumění v den závodu 🙂 .
  S pozdravem Michal.

  1. Dík za upozornění, je to již v jednání 🙂

 117. Profilový obrázek

  Tak dle nových pravidel, jak jsem si přečetl, budou pořadatelé dodávat výsledky povinně nejpozději 3 dny po závodě. Tak na to se těším. (y)

 118. Zdravím, Pokud by měl někdo zájem o focení na závodech napište mi do emailu, můžeme se domluvit 🙂 ( barbentyna@gmail.com )

 119. Profilový obrázek

  Nový web vypadá dost dobře. (y)

 120. Vše nej v novém roce a ať vše funguje ke spokojenosti všech

  1. v administraci po prihlaseni-zalozka profil (uplne dole, ted jsem to tam pridal)

 121. Výborně chlapi, funguje to 🙂
  Všechno nejlepší v novém roce, štěstí, zdraví, pohodu…

  1. Po registraci můžete ve svém profilu vyplnit své jméno, v případě že jméno bude korespondovat s výsledkovou databází, budeme k těmto uživatelům benevolentnější 🙂
   Uživatelské jménu -> (Přezdívku, Nick) si můžete dát jaké chcete.

Napsat komentář

Šumperský pohár horských kol © 2015
Denní centrum Pomněnka Šumperk; Pomněnka; 
Frontier Theme